Budd Place Sunny Top-Floor Stay With Parking

  • WiFi
  • Gratis parkeren
  • 24-uursreceptie
  • Tafeltennis
  • Airconditioning

Budd Place Sunny Top-Floor Stay With Parking Melbourne appartement ligt op afstand van 3 km van het treinstation Flinders Street en op 6 minuten lopen van Backwoods Gallery. Dit appartement bevat wifi, samen met privé-autoparkeren voor gasten, die met de auto reizen.

Dit appartement bevat 2 slaapkamers.

De omgeving van Budd Place Sunny Top-Floor Stay With Parking appartementen biedt diverse activiteiten, waaronder pingpong.

De accommodatie biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een complete keuken, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten.

Het appartement is op een rijafstand van 10 minuten van het Little Italy district en op een rijafstand van 15 minuten van het Melbourne Aquarium gevestigd. De Sint-Pauluskathedraal ligt op afstand van 3 km van deze accommodatie. De dichtstbijzijnde bushalte bij Budd Place Sunny Top-Floor Stay With Parking appartement is Wellington Street/Johnston Street, het is binnen 10 minuten wandelen vandaan.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Budd Place Sunny Top-Floor Stay With Parking Melbourne
Art Deco Retreat - Hot Tub|Parking
Mobiele prijsaanbieding

Art Deco Retreat - Hot Tub|Parking

9.5
Voortreffelijk 2 beoordelingen
455 m van de accommodatie
USD 166 USD 149
per nacht
Artistic Getaway By Artist Abodes
Mobiele prijsaanbieding

Artistic Getaway By Artist Abodes

9.6
Voortreffelijk 7 beoordelingen
586 m van de accommodatie
USD 124 USD 112
per nacht
The Photographers' Gallery
Mobiele prijsaanbieding

The Photographers' Gallery

9.0
Schitterend 11 beoordelingen
807 m van de accommodatie
USD 187 USD 168
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Tafeltennis

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • VIP in- en uitchecken

    Recreatie

    • Tuin

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Tuinmeubelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Budd Place Sunny Top-Floor Stay With Parking appartement te vinden?
      Budd Place Sunny Top-Floor Stay With Parking appartement is in de Collingwood wijk gesitueerd, op 2 km van het Little Italy district.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Budd Place Sunny Top-Floor Stay With Parking appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Budd Place Sunny Top-Floor Stay With Parking appartement zijn onder andere de Sint-Pauluskathedraal, het Little Italy district, het Melbourne Aquarium.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Budd Place Sunny Top-Floor Stay With Parking appartement?
      Budd Place Sunny Top-Floor Stay With Parking appartement biedt privé-autoparkeren voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere The Gem Bar and Dining en The Gasometer Hotel Restaurant restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Heeft Budd Place Sunny Top-Floor Stay With Parking appartement internetverbinding?
      Ja, Budd Place Sunny Top-Floor Stay With Parking appartement biedt wifi.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Budd Place Sunny Top-Floor Stay With Parking appartement?
      Budd Place Sunny Top-Floor Stay With Parking appartement is niet huisdiervriendelijk.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Budd Place Sunny Top-Floor Stay With Parking Melbourne

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten